Kampüs Akademi KPSS, DGS, AÖF, İNGİLİZCE, ALES programlarında 2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Geçmiş yıllardaki öğretim deneyimlerini kurs alanına aktaran eğitim anlayışı ile ilk yıllardan itibaren başarılı bir performans sergilenmiştir.

Öğretim kadrosunu belirleme konusundaki hassasiyeti, Öğretim sistemini bilimsel gelişmeler ışığında yapılandırması, Çalışmalarını öğretim ile sınırlandırmayarak eğitim boyutu ile genişletmesi, Akademi’ye kazandırdığı rehberlik anlayışı ile farklı bir kurs tarzı ortaya koymuştur.

Merkezi bir konuma sahip olmamız, geniş sınıflarda, kütüphane, konferans salonu, kabin sistemi gibi ek birimler ile öğrencilere sınava hazırlık sürecinde en ideal ortam sağlanmaktadır.

Rehberlik boyutu akademi kurslarında en fazla ihmal edilen alanlardan biridir. Alanından uzman ve deneyimli rehberlik kadrosu ile hazırlık sürecinden başlayarak, tercih danışmanlığı ile devam eden bir kariyer planlaması yapılmaktadır. Her bir öğrencimizin kariyer danışmanlığı öğrencinin güçlü ve zayıf yönleri keşfedilerek fırsatlar, yeni imkânlar ışığında sürekli güncellenmektedir. Nihai amacımız kendini gerçekleştireceği bir alan, program, eğitim kurumuna yönlendirmek ve yerleştirmektir.

Öğretmenlerimizin en önemli özellikleri özverili, ekip çalışmasına uyumlu ve öğrenciyi merkeze alan, öğrencinin başarısı ile mutlu olan uzun yıllardır birlikte çalıştığımız bir öğretim kadrosudur. Bu öğretim kadrosunun varlığı bize güç katmaktadır.

Geçmiş yıllarda sınava hazırladığımız ve memuriyet görevlerine başlayan onbinlere varan öğrencilerimizle her yıl büyüyoruz. Kampüs Akademi sadece bir dershane değil aynı zamanda sevgiyle büyüyen bir aile… Ailemizde sizi de görmek istiyoruz…

Mutluluğumuzun ve Başarımızın kaynağı sizlersiniz….